Kosiarka automatyczna Wiper Premium C XH

Najważniejsze cechy kosiarki automatycznej Wiper Premium C XH

Jest to niezawodny robot najnowszej generacji, wyposażony w dodatki gwarantujące komfort bezobsługowej pielęgnacji trawnika o powierzchni do 1100 m2. W tym celu wyposażony został w akumulator dużej pojemności, mocny silnik bezszczotkowy oraz szereg innych udogodnień.

Tak jak jego młodszy brat C XH posiada wbudowaną funkcję modulacji ostrza oraz autoprogramowanie. Pozwala mu ona na dopasowanie się do warunków pracy w Państwa ogrodzie. Modulacja ostrza robota sprawi, że będzie on oszczędzał baterię oraz podzespoły co powiększy okres eksploatacji robota.

Model C XH posiada baterie litowo-jonowe zapewniające bezustanną pracę przez 2 godziny. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze gwarantuje najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

Robot jest wyposażony w funkcje podnoszące bezpieczeństwo i poprawiające łatwość obsługi. Posiada regulowaną wysokość koszenia, automatyczne dopasowanie mocy silnika oraz szybkości jazdy do aktualnych potrzeb, autoprogramowanie, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm oraz szereg innych udogodnień.

Kosiarki automatyczne WIPER wyróżnia mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie szybkość koszenia. Kosiarki samojezdne z serii C, w tym i kosiarkę WIPER C XH wyróżnia wyjątkowa łatwość pracy w niewielkich miejscach, wąskich przejściach itp.

Niezawodny, szybciej się porusza, robot koszący C XH jest bardziej uniwersalny i potrafi obsługiwać więcej stref pracy. Posiada wszystkie inne zalety oraz niezawodności serii C.

Zdecydowanie najlepszy wybór do ogrodu o powierzchni koszenia do 1100 m2.

Najważniejsze parametry techniczne kosiarki


  • Producent: Wiper
  • Kraj producenta: Włochy
  • Obszar koszenia: 1100 m2
  • Szerokość koszenia: 25 cm
  • Max. nachylenie terenu: 45 %
  • Rodzaj akumulatora:
  • Pojemność akumulatora: mAh
  • Średni czas koszenia(tydz.) h: h

Kosiarka dostępna w sklepach:
Kosiarki-Automatyczne.com
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj