Kosiarka automatyczna Wiper P XH2

Najważniejsze cechy kosiarki automatycznej Wiper P XH2

Kosiarki automatyczne Wiper serii P to urządzenia przyjazne i bardzo niezawodne, solidnie wykonane i wytrzymałe. Wyróżnia je mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie wydajność koszenia.

Robot koszący P XH2 bezobsługowo pielęgnuje bardzo duże ogrody o powierzchni koszenia do 6000 m2 a pojemna bateria pozwala na bezustanną pracę przez 10h. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymaga regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy.

Wysoka, do 3000 obrotów na minutę prędkość obrotowa oraz zwiększona do 36 cm szerokość ostrza zapewniają jeszcze większą wydajność koszenia i bardziej równe mulczowanie. Ponadto praca robota Wiper Premium jest z korzyścią dla alergików, ponieważ płynne koszenie i równe mulczowanie zmniejsza ilość szkodliwych alergenów w powietrzu.

Robot koszący wyposażony jest w szereg układów elektronicznych, które powiększają jego możliwości. Cztery strefy pracy i funkcja autoprogramowania umożliwiają dostosowanie się do warunków lokalnych, a modulacja ostrzy, koszenie spiralne, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, czujnik zderzeń i Bluetooth to tylko niektóre z jego cech użytkowych. Dodatkowo Wiper Premium jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. osłony ostrza, dwa przyciski STOP, czujniki podnoszenia, które zatrzymują ostrze po podniesieniu robota oraz aktywny system dotykowy. Wiper P XH2 to bardzo wszechstronny robot-kosiarka.

Wyjątkowo trwały, niezawodny i przyjazny dla użytkownika. Mocna, sprawdzona konstrukcja PXH gwarantuje ciągłą i bezawaryjną pracę przez wiele lat. To najlepszy wybór do ogrodu o powierzchni pracy do 6000 m2.

Najważniejsze parametry techniczne kosiarki


  • Producent: Wiper
  • Kraj producenta: Włochy
  • Obszar koszenia: 6000 m2
  • Szerokość koszenia: 36 cm
  • Max. nachylenie terenu: 45 %
  • Rodzaj akumulatora:
  • Pojemność akumulatora: mAh
  • Średni czas koszenia(tydz.) h: h

Kosiarka dostępna w sklepach:
Kosiarki-Automatyczne.com
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj