Kosiarka automatyczna Wiper J XK

Najważniejsze cechy kosiarki automatycznej Wiper Premium J XK

Kosiarki samojezdne Wiper serii J przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach terenowych, o niedostępnym dla innych rozwiązań pochyleniu dochodzącym do 55 stopni.

Wszystkie kosiarki automatyczne WIPER wyróżnia mocny silnik, duże akumulatory litowo-jonowe oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Robot koszący Wiper J XK jest przeznaczony jest do pielęgnacji trawnika o większym pofałdowaniu terenu i powierzchni ponad 1200 m2.

Konstrukcja robota koszącego J XK gwarantuje zwiększoną manewrowość w trudnym terenie. J XK wyposażony został w duże koła o bieżniku umożliwiającym pokonywanie nierówności terenu.

W przypadku napotkania gęstej i wysokiej trawy kosiarka automatyczna J XK kosi trawę spiralnie, co sprawia, że robi to dokładniej oraz mamy gwarancję, że robot bez problemu pokona trudny teren. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

Robot koszący wyposażony jest w układy elektroniczne, które zapewniają mu większe możliwości. Trzy strefy pracy, regulacja wysokości koszenia, automatyczna regulacja szybkości obrotowej i modulacja ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień sprawia, że jest urządzenie najlepsze w swojej klasie.

W razie potrzeby Wiper J XK posiada także unikalną zdolność wycofywania się po tej samej drodze, po której przybył. Pozwala to na skuteczne wydostawanie się z pułapek, w których tradycyjne kosiarki grzęzną, czasem na długo.

Wiper J XK jest bardzo prosty i przyjazny w obsłudze, której praktycznie nie potrzebuje. Ta znakomita maszyna do większego i „trudniejszego” w pielęgnacji ogrodu o powierzchni pracy do 1200 m2.

Najważniejsze parametry techniczne kosiarki


  • Producent: Wiper
  • Kraj producenta: Włochy
  • Obszar koszenia: 1200 m2
  • Szerokość koszenia: 25 cm
  • Max. nachylenie terenu: 55 %
  • Rodzaj akumulatora:
  • Pojemność akumulatora: mAh
  • Średni czas koszenia(tydz.) h: h

Kosiarka dostępna w sklepach:
Kosiarki-Automatyczne.com
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj