Kosiarka automatyczna Wiper J XH

Najważniejsze cechy kosiarki automatycznej Wiper J XH

Kosiarki automatyczne Wiper serii J to urządzenia przyjazne i niezawodne, a jednocześnie bardzo solidne i wytrzymałe, do pracy w trudnych warunkach terenowych.

Kosiarki automatyczne WIPER serii J wyróżnia mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Robot J XH to model najwyższy, stanowi syntezę służących temu zadaniu rozwiązań.

Kosiarka automatyczna J XH potrafi bezobsługowo pielęgnować duże ogrody o powierzchni ponad 2200 m2 i pochyleniu dochodzącym do 55 stopni, co jest poza granicami możliwości kosiarek innych firm.

Konstrukcja J XH gwarantuje wyjątkową manewrowość w trudnym terenie. Robot ma bardzo duże koła o bieżniku umożliwiającym pokonywanie nierówności terenu. Wiper J XH posiada także unikalną zdolność wycofywania się po tej samej drodze, po której przybył. Pozwala to na skuteczne wydostawanie się z pułapek, w których tradycyjne kosiarki grzęzną, czasem na długo.

Robot wyposażony silniki bezszczotkowe gwarantujące bezustanną pracę do 3h. Może obsługiwać cztery strefy pracy, posiada czujniki skoszonej trawy, odbiornik Bluetooth, automatyczną regulację szybkości obrotowej silnika, modulację ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień powiększają jego przewagę nad konkurencją.

WIPER J XH to znakomita kosiarka automatyczna. Jest bardzo trwała, niezawodna i przyjazna dla użytkownika i praktycznie bezobsługowa. Ta najlepsza maszyna do „trudnego” w pielęgnacji ogrodu o większym pochyleniu i powierzchni pracy do 2200 m2.

Najważniejsze parametry techniczne kosiarki


  • Producent: Wiper
  • Kraj producenta: Włochy
  • Obszar koszenia: 2200 m2
  • Szerokość koszenia: 29 cm
  • Max. nachylenie terenu: 55 %
  • Rodzaj akumulatora:
  • Pojemność akumulatora: mAh
  • Średni czas koszenia(tydz.) h: h

Kosiarka dostępna w sklepach:
Kosiarki-Automatyczne.com
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj
Twój sklep tutaj